Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.01.2022, 11:06   #16
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Czyli się wycofujesz z tego co pisałeś wcześniej, że większy wentylator to większy hałas. Ja mam właśnie podobne obserwacje, zwykle większe wentylatory były cichsze.
Napisałem 80mm, bo omyłkowo odniosłem się do wentylatorów w obudowach, gdzie standardem są wielkości 110/120 mm. Oczywiście to te mniejsze są głośniejsze (kręcą się szybciej i wywołują wyższy, bardziej irytujący hałas).


Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Karta nie będzie za szybka ale czy nie będzie za wolna w stosunku do procesora?Co masz na myśli, że procesor zachowa spory zapas mocy (to dobrze czy źle)?

Będzie za wolna, od początku to piszę. Natomiast nie ma sensu zastanawiać się, czy lepsza byłaby 1060 Ti czy od razu 1660, skoro jedna przekracza budżet o 50% a druga o 300%. Tu zresztą mniej chodzi o procesor, a bardziej o komfort pracy - edycja materiału 4K na GT1030 będzie uciążliwie długa i tyle.

Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie tego czy ta różnica w Mhz na kartach jest istotna.

Zawsze jest - w tym wypadku zwyczajnie ilość operacji na sekundę będzie większa o 2,7% w karcie z zegarem 1100 MHz.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online