Dyskusja: Windows 11
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.01.2022, 18:34   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,041
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Masz pewnie jakiś dysk w szafie, to zamontuj, zainstaluj 11 i zobaczysz. Sam skromnie myślę, że na razie za wcześnie jest. Co rusz czytam o niedoróbkach, poprawkach itd. Podejrzewam, że większość czasu będzie wisiał na winupdate i co rusz wymuszał restarty, co już przy 10 doprowadzało mnie do szału, aż się wkurzyłem i wyłączyłem dziadostwo. Dla sportu boksować mi się z tym nie chce.
Pamiętam czasy świętego spokoju na win2003serwer, to były czasy
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post