Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.02.2022, 08:41   #105
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetor Podgląd Wiadomości
Witam. Padła mi nagrywarka Pioneer BDR s09xlt nie wysuwa tacki. Po rozebraniu i wyciągnięciu z obudowy tacka się wysuwa. Kłopot jest z trybami. Jest problem z częściami zamiennymi więc będę musiał kupić nową i teraz pytanie bo na znanym polskim portalu aukcyjnym na literę A są głównie dwa modele Verbatim i Pioneer chce tym razem kupić napęd przenośny więc pytanie , który z nich bo nie mam w komputerze już wnęki na napęd wewnętrzny.
Jak już chcesz slim to najnowszy to Pioneer BDR-XD07
Verbatim to OEM Pioneer BDR-03/04UD
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post