Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.02.2022, 10:52   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,863
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Często nie podają zapisu, ba nawet ogólnie jest tylko np. do 120, co nie znających się na rzeczy wprowadza w błąd.
Ten Kingston niby ma mieć 60/200, u mnie odczyt jest szybszy. Możliwe że na nowszym sprzęcie i kontrolerze i zapis też by się poprawił. Nie za bardzo mam na czym sprawdzić. Opinie na necie na jego temat też są różne, i takie że wolny jak zwykłe badziewie, komuś tam w ogóle nie wchodzi do gniazda 3.0 itp.

Mam starszego Kingstona DT100 G3 32GB i on też ma odczyt na poziomie 200, zapisu nie pamiętam (gdzieś tu podawałem przy jakiejś okazji). Kingstony nie są złe jeśli chodzi o parametry.

Edit. Na Lenovo M920S zapis trochę lepszy, potrafi przekroczyć 51 MB/s, odczyt podobny ok 250.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 12.02.2022 o godz. 19:29
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post