Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2022, 19:47   #3015
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@DarkSlide97

nie wiem jak z przepływem powietrza :-) bo to będzie drugi zestaw pasywny :-)

procesor i9-12900T ma TDP 35W
SoundBlaster AE-5 Plus
2x dyski NVMe
4x nagrywarki
1x czytnik kart
zasilacz EVGA 1kw. Titanium w trybie pasywnym

czekam na zestaw montażowy pod LGA1700 dla mojego beQuiet Dark Pro 4
w środku mam wstawiony jeden wentylator i ustawione w biosie że ma sie odpalić po przekroczeniu 45c na procku. mam taki zestaw z i7-10700T i od 2lat nigdy żaden wentylator sie nie włączył ani na PSU ani na CPU :-) zew. GPU nie używam wystarcza mi UHD630 a teraz UHD770 będzie
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post