Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2022, 23:48   #3018
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,321
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
IMHO o ile nie planujesz jakichś konkretnych zastosowań, gdzie wyższa wydajność = większe pieniądze, to i5-11600 jest najlepszym wyborem. Czy będzie F w nazwie czy nie to w zasadzie żadna różnica, natomiast ja jestem ze starej szkoły kiedy z Pentiuma 4 2.4 robiło się bestię z taktowaniem pod 3.0 i zwyczajnie lubię produkty z "K" w nazwie. I tak, wiem, że dziś to już nie to samo i bez butli z ciekłym azotem nie narobi się cudów

Jak wiesz tymczasowo sparowałem moje mobo z i3-10100F i mimo że to najsłabszy model "i" jaki można założyć do tej płyty, to i tak radzi sobie doskonale. Na pewno będę go za jakiś czas wymieniał, ale albo na wlaśnie i5-10600(K) albo co najwyżej na i7-11700. Wyżej naprawdę szkoda się pchać o ile zużyta energia elektryczna na siebie nie zarobi.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post