Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2022, 09:00   #3019
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Jarson Ja też kiedyś byłem fanem HIGH CPU freq. kupowałem topowego procka LGA1366 potem "K" ale doszedłem do wniosku po co :-)

jak w coś gram to w reedycje gier w które grałem na PII albo C2Q zintegrowane GPU ma lepsza wydajność jak GPU z tamtych czasów. a od 2lat jestem fanem 0dB. :-)

p.s. czekam na zestaw montażowy pod LGA1700 dla beQuiet Dark Pro 4

ale mam takiego Zalmana jak ty z kilku postów powyżej ale wersje w chromie

dużo przeróbek żeby go zaadoptować ? pod LGA1700
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post