Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.02.2022, 21:05   #2
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
pytanie co to są nowsze modele... w kwestii lodówek mam niestety dość specyficzne podejście i nie oczekuje by ktokolwiek się ze mną musiał zgadzać. Jak dla mnie jest to sprzęt od którego oczekiwał bym że przepracuje co najmniej 10 lat i to kategorycznie minimum. Ocenić coś co pracuje mniej jest trudno w takim przypadku, można zatem raczej patrzeć na koszty zużycia energii i funkcjonalność oczywiście jeśli znajdziesz taką która będzie Ci pasować do układu mebli w kuchni itd.

Możecie się śmiać, ale u moich rodziców nadal pracuje lodówka którą pamiętam od kiedy żyję. Właściwie już była w użytku nim się nauczyłem chodzić, czyli te 2 latka mogłem mieć a nie zdziwił bym się że mniej jak ją kupili, a teraz mi bliżej do 40stki niż 30stki więc wiecie... Szczerze polecam bezawaryjny "MIŃSK"
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post