Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.02.2022, 20:25   #19
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,978
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ależ mam taką, podobną, tej samej wielkości. Wiem o czym mówisz z tymi blachami. Ja pisałem o zabezpieczeniu fabrycznym lodówki przed sprzedażą - cała była w twardym styropianie. Bez jakichś ekscesów trudno było uszkodzić.

Edit. Właśnie aż podszedłem i opukałem sprzęta. Obudowa dość sztywna, żadne blachy nie wgniatają się. Pewnie usztywnione wewnętrzną izolacją. Front dodatkowo lekko wypukły. Bez konkretnego punktowego nacisku nie uszkodzisz, nie wgnieciesz. A lodówki nie powinno się przechylać i podpierać kolanem, no trochę wyobraźni trzeba mieć.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 24.02.2022 o godz. 20:36
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post