Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2022, 19:22   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,903
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wybierałem spośród 49 i 55 w 4k. Wziąłem 49. Widać różnicę, choć szczerze mówiąc, niewielką. Miałem dwa obok siebie, tego samego producenta, z tym samym obrazem. Na 49 żyleta, a na 55 już jakby po iluś goleniach. Różnicę w cenie - 150pln - rok temu uznałem za mało istotną. Jak stoją oddalone od siebie, to raczej nie zauważysz.
Musisz sam porównać, każde oko widzi inaczej.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post