Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.03.2022, 22:17   #6
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
@KaiQ, projektor nie wchodzi w rachubę. TV do oglądania programów telewizyjnych, yt, podpiąć kompa oraz konsolę.

Wydaje mi się, że przy 50" rozdzielczość 4k jest na pograniczu, ale z drugiej strony te 50" jest trochę za mało. Coś mi podpowiada, że powyżej 55" obraz staje się pikselowaty. Marsz do sklepu i sprawdzam... Tylko kiedy ja mam czas
Tylko tak, w sklepie to zobaczysz demo i będzie lux malina. Jak Ci puszcza tv fulhd skalowane na 4k to coś tam zobaczysz w sensie pixele i wtedy najlepiej ustawić się w odległości w której będziesz oglądał tv w domu.

Hej
Ja mam 55 4k i jak jest dobry materiał 4k to jest żyleta , jak jest Fhd to też tragedii nie ma.
Ważna też jest jakość sygnału ,mam kablówkę i na pewnym paśmie jest średnio z jakością to i obraz zerwie .

Kolejna rzecz telewizor telewizorowi nie równy , jak kupowałem swój to sporo roboty robił sam procesor , bawiłem się dwoma modelami ,padło na ten który lepiej poradził sobie z dynamicznymi ciemnymi scenami (czerń itd)

Edit
Po dwóch latach z 4k śmiało mogę stwierdzić że niektóre produkcje w większości stare lepiej wypadają w FHD
Niektóre stare podrasowane materialy wyglądają sztucznie , nie zapomnę jak pierwszy raz oglądałem star wars 1 w 4k , miałem wrażenie że krążownik imperium stoi a ktoś przesuwa czarne tło ... Jak w panie Kleksie ..

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 06.03.2022 o godz. 22:21
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post