Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.03.2022, 13:21   #3037
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
...eee, nie chciał bym Cię przyłapywać na gorącym uczynku, ale jak zgaduję to takie 98% pasywny. Zasilacz ma chłodzenie które uruchamia się po osiągnięciu 60 stopni, nieprawdaż ?

co do reszty, to ja nie mam możliwości tak częstej aktualizacji sprzętu. Aczkolwiek teraz na prawdę udało mi się kilka rzeczy zakombinować i zaoszczędzić kilkaset złotych. Jeszcze jak uda mi się sprzedać to czego nie będę używał to okaże się że zmodernizowałem komputer za kilkaset złotych. Poczekamy, zobaczymy. Na pewno dam znać.
tak to działa z zasilaczem to EVEGA 1kw. ma przełącznik ECO w trybie OFF wentylator się kręci coś go słychać. w trybie ON ma się uruchomić pod obciążeniem albo temp. lecz na Adler Lake jeszcze nie zaobserwowałem aby się uruchomił

pierwszy raz temp. pamięci sa tak wysoki i faktycznie są ciepłe.

kupiłem Samsunga 2TB na promo za około 1500zł brutto zakładałem że zdejmę ten micro radiator ale nie mam pomysłu jak.

bo dedykowany MBO to olbrzymi kawał aluminium. i na pewno temp. zeszły by niżej.
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post