Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.03.2022, 20:54   #155
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,873
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Widzę, że byłem sam. Cóż mogę powiedzieć, chyba tylko że wstyd mi za was.
Pozostaje mi przeprosić naszą płeć piękną, w szerokim rozumieniu, i zapewnić że nie wszyscy są tacy, jak ci tutaj... Naprawdę nie myślałem, że jest tak źle

A to narcyzy ode mnie, żeby nie było.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-wp_20220309_21_31_53_rich.jpg  
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post