Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.03.2022, 20:52   #3044
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,456
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
więc tak... na którym gram... aktualnie bardzo mało czasu na granie. Edukacja nachodząca na pracę i praca nachodząca na edukację. Nie narzekam.
Jeśli sprzęt do grania miał bym wskazać to i7-2670QM (ale nic wymagającego żeby się nie grzał...) na tym laptopie to najwięcej sprofilowanych rzeczy, Internetowo-biurowych. A jak już to Heroes 3 NFS U2, i raczej starsze tytuły.
AMD Athlon 64 X2 6000+ to mój zabytek, który trzymam celowo do tytułów typowo XPkowych, które nie chcą się kompatybilizować z nowszymi OSami,
A teraz zmieniam te i5 z listy. Grywałem na i5-3 / teraz mam system przeniesiony na i5-9, ale domyślnie będę działał od następnego tygodnia na i5-11 (przejścia w temacie tych i5 na PC opisywałem wcześniej w tym wątku)

tak na marginesie to nie narzekam na brak platformy do grania... jak by się dało to wręcz bym emulował konsole nawet na kartoflu jeśli by to było możliwe...
Zerknij do mojej galerii choć to tylko fragment...


sprzęt jest, czasu brak. Można powiedzieć że przygotowany na emeryturę
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post