Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.03.2022, 12:02   #23
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mi jeszcze trochę ponad 2 lata brakują do 20-stki Pamiętam jak zaczynałem, od jakiegoś wesołego posta o kolorach diody w nagrywarce czy coś podobnego. Miałem wtedy Pentium 200 MMX, co za sprzęt, dało się podkręcić do 225 MHz. Potem przesiadka na Athlona XP i płytę z nForce 2 co było niesamowitym przeżyciem. Wyciskało się ze sprzętu wszystko co się dało. To były czasy, że od przetaktowania spaliła mi się pamięć cache w Athlonie, niebywała historia, ogólnie procek działał ale bez tej pamięci było trochę wolniej

Forum tamtych lat pamiętam jako niesamowitą kopalnię wiedzy o sprzęcie, filmach, muzyce, a nawet na tematy społeczne czy o ogrzewaniu domu i czym tylko przyszło do głowy komuś kto zakładał temat. Dużo ludzi i burzliwe dyskusje na różne tematy sprawiły, że człowiek został na dłużej. Po kilku latach mocno się wszystko uspokoiło, ale nadal warto tu zaglądać. Niesamowite, że forum działa tyle lat w praktycznie niezmienionej formie wizualnej i funkcjonalnej. Po spędzeniu tutaj 18 lat czuje się jak w domu
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post