Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.03.2022, 21:32   #3047
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jarson

sprawę mam masz Z690 Ultra Gigabyte podobny model do mojego Master

o co chodzi nie mogę zainstalować Intel RST

w BIOS mam ustawione VDM na Disabled i tak postawiłem system

jak dam Enabled system nie wstaje.

podczas instalacji Intel RST mam taki komunikat

po co chce zainstalować bo np. w NCDS widzi tylko ostatnia nagrywarkę podpiętą do SATA


-zrzut-ekranu-2022-03-18-222925.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post