Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2022, 19:51   #3055
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zostaw oba, jak cię nie ciśnie.
Nie mam opinii o Chieftecu, ale np. Topower padł na gwarancji - wymienili mi na Corsaira, który padł po gwarancji... kupiłem Seasonica który jeszcze ma gwarę i działa (pytanie jak długo). Założyłbym się, że gdybym wyciągnął starą budę z Modecomem to po 20 latach zadziała.
Ty zdaje się trochę tych kompów obrabiasz, zapasowy zasilacz w szafie to przydatna rzecz.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post