Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2022, 20:42   #3056
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Panowie... macie jakieś większe doświadczenia z zasilaczami?
co byście wybrali:
Corsair CV 550W 80 Plus Bronze czy Chieftec 650W BPS-650C BOX



Nie tylko ze względu na moc, ale bardziej przekonany jestem do Chieftec, pytanie czy sprzedawać, czy zostawiać jako dobra alternatywa (mam obydwa)?
Wybrałbym be quiet! np Pure Power 11 CM 600W 80 Plus Gold

Mam trzy zasilacze tej marki w trzech komputerach i żadnych problemów
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post