Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.03.2022, 16:17   #3060
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
potwierdzam zostaw oba

ogólnie kiedyś byłem fanem TAGANA ten który wiem że nadal pracuje 1kw. ma ponad 10lat wymieniony wentylator i dalej pracuje.

ogólnie chłodzenie zasilacze wentylatory tylko bequiet. cena warta jakości.

aktualnie mam EVGA bo nabyłem kilka sztuk 1kw. Titanium co mogę powiedzieć po pierwszym uruchomieniu został rozebrany i w
wentylator fabryczny zamieniony na bequiet silentwings3.

Ja zawsze wole wyższa sprawność lepszy certyfikat jak większa moc poniżej GOLD nie składałem komputera nikomu takie min. głownie zestawy gamingowe.
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post