Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2022, 21:40   #7
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Dzięki za odp. Ale mam jeszcze kilka pytań odnośnie punktów.
W punkcie 6 o jakie aktywne brzegi chodzi?
W punkcie 7 numerację rozumiem, a ich położenie? Jak system wie gdzie umieszczono monitor i w jakiej orientacji? Na YT widziałem, że sprzęt umieszczają jak im się podoba, np. w literę L.
Jakbyś mógł fotki zapodać, będzie mi łatwiej.
pierwotnie ekrany ułożone są obok siebie, gdzie monitor 1 jest po lewej, a 2 poprawej... Obydwa są opisane cyferkami. Masz dodatkowo przycisk IDENTYFIKUJ, przez co na każdym z ekranów wyświetla się numer jakim należy go interpretować.
Co ważne... to podczas pierwszego wpięcia, komputer z automatu może się przełączyć w tryb dublowania ekranu, czyli na obydwu ekranach masz to samo... przydatne kiedy prowadził byś prezentację z projektorem i nie chcesz zadzierać głowy na ścianę a patrzysz w ekran i tłumaczysz. W takim układzie klikamy na opcję "Rozszerz te ekrany" i masz opcje, które opisałem wcześniej.
Teraz znając numer identyfikacyjny ekranu na szablonie możesz przesuwać metodą kliknij-przeciągnij-upuść podpięte monitory zgodnie z potrzebą. Oczywiście rozdzielczością każdego z ekranów możesz sterować indywidualnie, a jeśli trzeba to możesz w tym samym oknie mimo podłączenia wyłączyć któryś z ekranów (przydatne jak chcesz pracować na laptopie ale chcesz patrzeć tylko na dodatkowe ekrany)

To najlepiej i najprościej sprawdzić na żywo... nic wielkiego.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post