Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.03.2022, 21:29   #33
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Tak natrafiłem na ten cały wątek dzisiaj i przeczytałem go od deski do deski. Z jednej strony @Andy w paru kwestiach ma trochę racji co nie znaczy że od razu cała pozostała narracja nie jest słuszna. Na moje oko siłą tego forum prócz konkretnej wiedzy przede wszystkim o nagrywarkach i nośnikach są ludzie.


Czy dla świeżego narybku trzeba zmieniać wszystko?, myślę że nie. Tym bardziej ze względu na te nasze pogmatwane, a nierzadko sympatyczne relacje jest tu stara i prastara gwardia. Jednak jest to też część ludzi, która oprócz tego, że się zna osobiście, to pożegnała w sposób dosłowny kolegów i koleżanki z drugiej strony ekranu monitora na zawsze. Przy nie jednym nicku można by dzisiaj zawiesić czarną wstążkę, ale właśnie to też sprawia że mając świadomość że sami się starzejemy, to chcemy mieć coś co jest niezmienne, a że Internet jest już dość pokaźną sferą życia, to i tutaj potrzebna jest stabilność.

Już nawet ta stara zmarszczona żona wydaje się bliższa sercu niż taka co poza funkcją podgrzewania pościeli do niczego się nie nadaje, a tym bardziej nie nadaje na tych samych falach (taka metafora)
Fakt, Tapatalk mnie drażni, czasem spoglądam i przez niego, jednak dużo bardziej wolę normalnie kadrowanie strony... ze względu na to że jestem sentymentalny i lubię to co jest, to nie zmieniał bym za wiele. Pytanie co jest na dzień dzisiejszy możliwe do zmiany i rozbudowy?
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post