Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2022, 13:20   #2
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
hmmm, wszystko zależy od zastosowania, to znaczy jak bardzo zależy Ci na niezawodności. Nie będę tutaj wychwalał pod niebiosa zakupów z Chin, ale fakty są takie że dostępność różnej maści elektroniki króluje. Można u nich dorwać masę podzespołów jak i gotowców, co gorsza nawet jeśli chcieli byśmy znaleźć alternatywę w ludzkich cenach w europie, to czasem okazuje się to niemożliwe. Kilka lat temu szukałem tego i owego i jedyne gdzie znajdowałem to alichińczyk i tyle, a jeśli znalazłem coś na naszym kontynencie to w cenie x3 lub x4. Inaczej jeśli patrzysz na niezawodność, tak jak Chiny biorą sobie do serca licencje i robienie klonów itp, tak samo ciężko wyegzekwować gwarancję tych 12 czy 24 miesięcy, inaczej ze sklepami europejskimi. Tu prawo nas przyzwyczaiło do kilku wygód.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post