Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2022, 17:06   #3
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Permanentnie straciłem cierpliwość...
bootowalny pendrive z Linuksem nie działa (czarny ekran.... reset i tak w kółko), z Windows 10 i 11 jak wyżej z tym że przy W10 pokazuje się co najwyżej logo Microsoftu i kręcące kółeczka... 5 sekund animacji i reset...

W poniedziałek dzwonię na serwis, niech pomogą, a jak nie to niech wymienią. Szkoda że od razu nie miałem procesora to zrobił bym to od razu.

EDIT.
Myślałem że piszę pod swoim postem i nie widziałem Twojego komentarza @Jarson...
też sądzę że starsze BIOSy były o wiele prostsze, ale nie czarujmy się... tam nie było też takiego zaawansowanego systemu zarządzania niemal każdym parametrem od kwestii pierwszeństwa po napięcia włącznie.
Jeśli o pytanie idzie to tak, jak najbardziej dysk jest widoczny. Zarówno 500 jak i 240GB. Mam niestety tylko na SATA bo na M.2 muszę doczytać co będzie najlepsze (oczywiście PCIE 4.0).
Jeszcze jedno... to nie kwestia samego dysku. To mi nie ładuje żadnego pendrive'a Bootowalnego...

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 02.04.2022 o godz. 18:02
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post