Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2022, 21:54   #34
TSSX
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika TSSX
 
Data rejestracji: 27.09.2006
Posty: 12
TSSX zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witajcie. Dawno mnie tu nie było.
Uważam ze to dobrze ze cdrinfo.pl nie podążyło droga innych portali (takich jak nasza klasa, allegro, elektroda, youtube czy nawet wirtualna polska) i nie zmieniło się na ich modłę.
Dzięki temu strona ma swój urok i charakter które są bezcenne, które tkwią w intuicyjności, nieobciążającego komputera interfejsu i czytelności layoutu strony.
Cdrinfo jest ponadto jedną ze stron z coraz mniejszej liczebnie grupy która nie jest nazwałbym to agresywna dla użytkownika końcowego. Nie drażni wyskakującymi popupami, jaskrawymi kolorami atakującymi oczy. Jest po prostu.... przyjazna.

Powiedzenie "nie zmieniaj czegoś co działa" chyba najlepiej to oddaje.
Wiele starych bywalców stanowiących niegdyś o uroku tego miejsca już co prawda stąd odeszło (mam na myśli logowało się dawno temu), ale nie dziwię się temu i myślę ze nie dlatego ze forum nie zmieniło layoutu. Zycie przemija, każdy ma różne historie życiowe które bywają czasem ważniejsze lub nieoczekiwane co sprawia ze nasze priorytety się zmieniają. Social media po 2010 roku na pewno przejęły znaczną grupę ludzi, na chwile obecną jednak stały się szambem.

Plus dla całej administracji forum i strony ze nie podążacie ze ściekiem głównego nurtu i trzymacie fason od wielu już lat. Wiele portali zrobiło dokładnie odwrotnie i już nie istnieje albo zanotowało duży spadek userów. Nie podążajcie tą drogą 100 wiernych userów jest wiecej wart niz milion bylejakich.
Pozdrawiam serdecznie
TSSX jest offline   Odpowiedz cytując ten post