Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.04.2022, 10:43   #902
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja kojarzę i co więcej, nadal słucham co jakiś czas Fantastyczna, dość prosta ale bardzo melodyjna i rytmiczna elektroniczna muza, świetna choćby do jazdy samochodem. Przy większej ilości albumów zaczyna się wszystko nieco zlewać i męczyć, dlatego warto dawkować z umiarem aby nie przesadzić. Tak czy inaczej jest super.

Jak słyszę te dźwięki, od razu w myślach przypomina mi się rynek handlowy w moim mieście, gdzie w latach 90'tych można było kupić między innymi kasety magnetofonowe i w wielu budkach leciał właśnie Laserdance. Było go już słychać daleko od stoiska, więc szło się za muzyką.

Jakiś czas temu w ramach powrotu do kaset, nagrałem sobie składankę największych hitów, jak na zdjęciu. Polecam jeśli ktoś lubi elektroniczne klimaty i nie zna Laserdance

-laserdance.jpg
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post