Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.04.2022, 22:16   #903
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ja oczywiście słucham bardzo wielu rzeczy, jednak będąc niezwykle nostalgicznym do LD oraz KOTO wracam niezwykle często..., to dla mnie całe dzieciństwo. Heh... składanki do samochodu, a właściwie karty pamięci raczej zawsze mają co lepsze melodie.
W 90% album Ambiente mi się podoba, ale ma dla mnie przede wszystkim niezwykle uspokajający wpływ.
Mnie zaraził starszy o 10 lat brat, a że był dla mnie bardzo dużym wzorem to chłonąłem jak gąbka co przytargał do domu. Jakość z LP pozostawia dużo do życzenia, ale z racji 30 lat wiele się wybacza. Poza tym dzisiaj oryginalne płyty czy już nawet mp3 jest w takiej jakości że to tylko na sprzęt odtwarzający i głośniki można narzekać.

Heh, pomyśleć że Laser Dance, Koto, Rygar i chyba jeszcze parę nazw "projektów" tworzyły te same osoby. Co do KOTO to długa historia, bo Mayola początkowo sprzedał prawa do nazwy by w okolicach 2000 roku je odzyskać i sp***ć klimat.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post