Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2022, 23:14   #3070
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,475
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
jakaś aktualizacja ... heh i znów mój post pod postem... Sam pytam i sam odpowiadam heh -idontknow2.gif

...
W zeszłym tygodniu przed rozebraniem PC nagrałem dwa filmiki (łącznie z 20 minut, gdzie zarejestrowałem sobie działanie komputera i płyty) Chodziło mi o dokumentację co działa a co nie działa, żeby się producent nie wykręcił że uszkodzona przeze mnie. Po rozmowie z infolinią zostałem przekierowany do salonu X-kom, gdzie przekazałem płytę i ta została przesłana do serwisu skąd ma być reklamowana u producenta. No niestety nie miałem od ręki CPU bo jak bym się wyrobił w 14tu dniach to nie musiał bym nawet czegokolwiek opisywać i dokumentować. A że przekroczyłem ten termin to gwarancja producenta i czekam. Z mojej strony mam pewność że wszystko zmontowałem bardziej niż poprawnie. Teraz czekam, ale jakoś tak nie mam zaufania do tych firm, które nie raz dążą do zrzucenia winy na użytkownika.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post