Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.04.2022, 22:21   #3078
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez scalak77 Podgląd Wiadomości
Obstawiam na 99,99% procesor. Mam podobny przypadek z nowym i5 11400. Restarty, niebieski ekran.

Wymiana płyty nic nie dała, podmiana ram-u i zasilania też. Przy pierwszym uruchomieniu nie widział dysku m2. Bios najnowszy i nadal to samo, przełożenie dysku do innego złącza i stał się widoczny. Instalacja systemu bez przeszkód. Próba instalacji grafiki i restart. Uruchomiłem live debiana - restart. Podmiana procesora na i3 10100 i wszystko działa. Procesor czeka na wysyłkę gwarancyjną.
no nie do końca się mogę zgodzić, dlatego nie stawiał bym takiego wyroku od razu. Nie wiem na ile przeczytałeś moje wpisy, ale tutaj kluczowy jest określony moment pracy komputera. Oczywiście zarówno CPU jak i MOBO miałem nowe, jednakże w przeciwieństwie do Ciebie nie miałem pod ręką żadnego zastępczego CPU a już tym bardziej MOBO.
Jeśli płyta wróci z informacją że jest wszystko OK to będę kombinował co dalej, póki co czekam i się nie martwię na zapas skąd wezmę podzespoły na podmianę.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post