Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.04.2022, 23:44   #14
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Pytanie tylko czy w krótkim czasie można dostrzec ew. problemy?
Jeśli występują problemy z kompatybilnością, to najczęściej płyta główna w ogóle nie wstanie i zakomunikuje błąd pamięci, lub np. pokaże nieprawidłową ilość pamięci (w BIOS lub po uruchomieniu systemu wykryje tylko część). Jest naprawdę mało prawdopodobne, że najpierw zadziała, a potem przestanie.

Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Nie myślałem o tym, bo trochę się kiedyś naczytałem, że naocznie tego nie się zauważy czy to jest 1866MHz czy 2400MHz, więc zakupiłem 1866MHz.


Oczywiście odpowiednia pojemność jest ważniejsza bo jeśli RAMu zabraknie to system masakrycznie zwalnia. Natomiast przy tej samej pojemności różnica w tych samych zadaniach między pamiątkami 1866 a 2400 może nie wyrwie z butów, ale będzie zauważalna.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post