Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2022, 20:58   #22
dromader40
Banned
 
Data rejestracji: 27.10.2011
Posty: 102
dromader40 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Będą idealne.
Muszę wspomnieć o czymś. Niestety ale wygląda na to, że opóźnienie w tych kościach Patriot Viper jest błędnie podane w tej aukcji, bo u innych sprzedawców jest podane CL10. Czyli z tego co czytałem wszystkie pamięci będą wówczas pracować na opóźnieniu CL10 a nie CL9 jak obecnie. Nie wiem czy to będzie zauważalne, jeśli nie i nie powinno być innych problemów, to mam do wyboru jeszcze Kingstony z CL10. Sporo droższe, bo prawie drugie tyle ale mam większe zaufanie do tej firmy.
Oto link https://allegro.pl/oferta/pamiec-ram...hz-11707161083
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
W teorii można umieścić 2 różne pary pamięci. Płyta gówna zejdzie z ustawieniami do wolniejszych.
W moim wypadku chodzi tylko o opóźnienie, reszta parametrów taka sama.
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
W niektórych płytach głównych są osobne ustawienia dla Memory Chanel A i Memory Chanel B.
Co by mi to ew. dało?
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Informowałeś, że posiadasz Crucial Ballistix, a chcesz kupić Patriot Viper, więc dwie różne pary. Nawet nie wiesz, jakie siedzą tam kości pamięci, jakiej marki.
Kup identyczne. Takie same oznaczenie (nie nazwa). Możesz również zaryzykować, kupić powyższe i pochwalić się na forum.
Kości w kościach? Chodzi o podzespoły? O jakie oznaczenie chodzi?. Jak mam się dowiedzieć jakie tam siedzą kości?
Prawdę mówiąc to nie wiem jakie kości (podzespoły?) są w Crucialach, które mam.
Jeszcze myślę nad Kingstonami (link powyżej)
Widzę, że są skrajnie różne opinie w kwestii kompatybilności.
Jarson np. jest optymistą.
dromader40 jest offline   Odpowiedz cytując ten post