Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.04.2022, 22:49   #23
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Nie wiem czy to będzie zauważalne, jeśli nie i nie powinno być innych problemów, to mam do wyboru jeszcze Kingstony z CL10. Sporo droższe, bo prawie drugie tyle ale mam większe zaufanie do tej firmy.
Moim zdaniem to przesada biorąc pod uwagę różnicę ceny. Patriot to zwyczajny producent, a nie jakiś no-name, a przecież pamięci są objęte po pierwsze możliwością zwrotu bez podania przyczyny przez 14 dni, a po drugie gwarancją.

Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Kości w kościach? Chodzi o podzespoły? O jakie oznaczenie chodzi?. Jak mam się dowiedzieć jakie tam siedzą kości?
Prawdę mówiąc to nie wiem jakie kości (podzespoły?) są w Crucialach, które mam.
Każda kość pamięci zawiera w sobie moduły pamięci (16 lub 8). Teoretycznie nie ma znaczenia kto je wyprodukował, bo powinny spełniać ścisłe wymagania konkretnego standardu, ale oczywiście w rzeczywistości szczególnie entuzjaści zwracają uwagę na to jakie moduły zastosowano. Choćby w związku z potencjałem podkręcania. Na potrzeby rozszerzenia ilości pamięci nie gra to większej roli.

Cytat:
Napisany przez dromader40 Podgląd Wiadomości
Jarson np. jest optymistą.

Jestem, ponieważ problemy ze zgodnością nie zdarzają się często, a nawet jeśli wystąpią nie ma dziś najmniejszego problemu ze zwrotem pamięci.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post