Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2022, 13:00   #26
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,297
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Grendel007 Podgląd Wiadomości
Dziękuję za ocenę sytuacji.

Zaniepokoiły mnie te problemy z hardware. Powymieniać kable połączeniowe?

Nowe Nero plus najnowsza nagrywarka uporządkują sprawy? Czy też jest jakiś poważniejszy problem np. z płytą główną?
Bardziej mi to wygląda bałagan system / sterowniki / chipset / kontrolery
Sprawdzianowym kable , zasilanie 5Vi 12V , wtyki SATA sygnałowe i zasilanie , stan dysku twardego

Nagrywarkę Pioneer BDR-208DBK zaktualizował do soft 1.50
https://www.cdrinfo.pl/bios/16077085736

Nero Burning ROM jak już tylko najnowsze z najnowszym silnikiem zapisu

Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Z tego co widzę, kolega Deckard w poście 22 potwierdził, że 112 nie wypala prawidłowo tego nośnika więc masz winowajcę.

Nie wiem czy warto dla konkretnego typu nośnika robić takie drastyczne zmiany. Przecież Pionek nagrywa Ci ten nośnik (bo jak rozumiem po nagraniu działa jak należy), jaki zatem sens inwestować w nowy napęd, oprogramowanie, reinstalować system ?

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co nowe Nero miałoby zmienić, jeśli nagrywarka dobrze wypala płytę, co za różnica czy jest on z 2017 czy 2022 roku ? Nagrywaj po prostu na Pioneerze i tyle. Jeśli chciałbyś zmieniać sprzęt za każdym razem jak pojawi się nowy nośnik to byś wydał majątek.

Przynajmniej ja widzę zupełnie inną przyczynę w log = absolutnie nie jest to wina nośnika w tym wypadku = zawiecha sterownika nagrywarki

Cytat:
20:33:33 #128 CDR -1502 File Writer.cpp, Line 345
DMA-driver error. CRC error
G: ATAPI iHBS112 2

Co do silnika nagrywania =oczywiście że ma znaczenie = odpowiada za 40-50% poprawnego nagrywania = Nero Burning ROM otrzymuje co roku kilka aktualizacji silnika zapisu
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post