Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2022, 13:25   #28
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary
Co do silnika nagrywania =oczywiście że ma znaczenie = odpowiada za 40-50% poprawnego nagrywania = Nero Burning ROM otrzymuje co roku kilka aktualizacji silnika zapisu
Nagrywałem BD-R w wielu różnych programach, jak Nero (różne wersje), Power2Go (kilka wersji), Ashampoo Burning Studio (różne wersje) , ImgBurn (brak aktualizacji chyba od 2013 roku), niektórych bardzo starych wydaniach i nigdy nie było problemów z zapisem, jeśli napęd miał w firmware jakiś nośnik, a nawet w większości przypadków gdy go nie miał.

Na jakiej podstawie uważasz, że "silnik nagrywania" w Nero odpowiada nawet za 50% poprawności nagrania, są jakieś testy czy piszesz z głowy ? Pierwszy raz słyszę aby ten silnik miał aż takie znaczenie, bo dobrze wiem, że zaraz mogę sobie uruchomić jakieś przedpotopowe Nero i tak samo nagrać 2 warstwową płytkę BD-R DL na mojej 212-stce jak w kilka lat nowszej wersji

Można sobie myśleć, że jak się nie nagrała najnowsza płyta BD-R DL w starszej nagrywarce to wina systemu, to mi przypomina trochę stare dobre "format C:" dobre na wszystko. Moim zdaniem, bardziej prawdopodobne jest to, że napęd się zawiesił bo nagrywał nośnik z którym sobie nie poradził, ale to tylko moje zdanie.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post