Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2022, 14:33   #30
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
U mnie jest porządek z systemem i sterowniami, wypalam przez mostek unitek, jak znajdę chwilę to wrzucę screena ja wygląda konkretnie ten nośnik po nagraniu.,

Stacjonarny odtwarzacz ma poważne problemy z odczytem , a przy przejściu miedzy warstwami rwie .
Uważam ,że erę nagrywania X2 płyt BDRDL mamy za sobą ...
Nie do końca jest tak dzisiaj = rzeczywiście CMC Magnetic po przejęciu Verbatim-a
namieszał z tym nośnikiem = zmienił techniczne parametry i strategie zapisu = potem jeszcze kilkakrotnie poprawiał , korygował = wyszło wiele partii tych nośników różnych = można śmiało powiedzieć że tak naprawdę oferował kilka rożnych nośników technicznych ale z końcem 2021 dopracował już finalnie strategię zapisu i sam nośnik i jest już dużo lepiej na starszym sprzęcie ale oczywiście ja polecam do tego nośnika to co powyżej napisałem = jak najnowszy sprzęt z jak najnowszym silnikiem do nagrywania

Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Nagrywałem BD-R w wielu różnych programach, jak Nero (różne wersje), Power2Go (kilka wersji), Ashampoo Burning Studio (różne wersje) , ImgBurn (brak aktualizacji chyba od 2013 roku), niektórych bardzo starych wydaniach i nigdy nie było problemów z zapisem, jeśli napęd miał w firmware jakiś nośnik, a nawet w większości przypadków gdy go nie miał.

Na jakiej podstawie uważasz, że "silnik nagrywania" w Nero odpowiada nawet za 50% poprawności nagrania, są jakieś testy czy piszesz z głowy ? Pierwszy raz słyszę aby ten silnik miał aż takie znaczenie, bo dobrze wiem, że zaraz mogę sobie uruchomić jakieś przedpotopowe Nero i tak samo nagrać 2 warstwową płytkę BD-R DL na mojej 212-stce jak w kilka lat nowszej wersji

Można sobie myśleć, że jak się nie nagrała najnowsza płyta BD-R DL w starszej nagrywarce to wina systemu, to mi przypomina trochę stare dobre "format C:" dobre na wszystko. Moim zdaniem, bardziej prawdopodobne jest to, że napęd się zawiesił bo nagrywał nośnik z którym sobie nie poradził, ale to tylko moje zdanie.
Silnik nagrywania odpowiada za poprawną współpracę z nagrywarką na polu system=program nagrywający= nagrywarka = przetwarzanie danych , transfer , kompilacje , za lead-in / finalizacje , kompilacje na nośniku i milion rzeczy ... to serce i mózg programu nagrywającego =nagrywarka nie wie co nagrywa i nigdy nie wiedziała = jedyne co ma w firmware to strategię zapisu nośnika / ewentualnie strategie dla nie rozpoznawanych nośników.
Ja znam kilkanaście problemów niezgodności nagrywarek starszych np LG BH12NS30 czy Asus BW-16d1ht (NS40/51) z wieloma wersjami Ashampoo czy Nero czy Power 2GO i nagrywanie wywala się na lead-in = wystarczy nowsza wersja programu nagrywającego / silnika nagrywającego i nie ma takiego problemu = również dotyczy to nowszych nośników = na starych nośnikach jest poprawnie

W log Nero podałem co jest przyczyną = od samego początku operacji zapisu są problemy z zapisem , przetwarzaniem danych , transferem danych , magistralą SPTI ,itp itd aż zawiesiło nagrywarkę .

...Kiedyś sobie pozwoliłeś pod moim adresem tutaj napisać że ludziom / Tobie również nie chce się tutaj zachodzić /udzielać z mojego powodu ( bo się wymądrzam)
A ja Tobie dzisiaj odpiszę ze mnie nie chce się tu zachodzić już z powodu takich ludzi którzy tutaj "kozakują" a nie umieją nawet loga z Nero odczytać czy nie wiedzą do czego i za co odpowiada silnik nagrywający w programie nagrywającym.
......
Cytat:
Napisany przez Grendel007 Podgląd Wiadomości
Panowie
czy mam rozumieć, że sugerujecie wypalanie BD DL Verbatim na prędkości x4?
Moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza przekładnia zapisu dla tego nośnika x4
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post