Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2022, 15:07   #31
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary
Kiedyś sobie pozwoliłeś pod moim adresem tutaj napisać że ludziom / Tobie również nie chce się tutaj zachodzić /udzielać z mojego powodu ( bo się wymądrzam)
A ja Tobie dzisiaj odpiszę ze mnie nie chce się tu zachodzić już z powodu takich ludzi którzy tutaj "kozakują" a nie umieją nawet loga z Nero odczytać czy nie wiedzą do czego i za co odpowiada silnik nagrywający w programie nagrywającym.
......
Nie wiem o czym mówisz. Kolego to TY zawsze się spinasz bo myślisz, że masz monopol na wiedzę. Ja mam inne zdanie i Tobie zawsze to przeszkadza. Uszanuj zdanie innych ludzi, nie umiesz ? - to warto się nauczyć. Nie tylko Ty masz doświadczenie, niech to w końcu do Ciebie dotrze. Wrzuć na luz, kulturalnie tu dyskutujemy, nikt nikogo nie obraża, a Ty znowu swoje.

Ciekawe co byś zrobił jakby początkujący użytkownik potraktował to co piszesz poważnie i kupił nową nagrywarkę, nowe oprogramowanie i męczył się z zainstalowaniem nowego systemu, a problem by pozostał, nie wspomnę że już ktoś inny podał że ten nośnik się nie nagrywa poprawnie. Dla mnie rady typu kup se nowy sprzęt, program i zrób format C:, są nic nie warte. Napisałem co jest dla mnie bardziej prawdopodobne, wystarczyło napisać to samo i czytający by zdecydował. Ciebie jednak znowu boli d..a . To przykre.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online