Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.04.2022, 16:44   #34
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Nie wiem czy piszesz serio, czy sobie żartujesz tutaj z ludzi. Uważasz, że Nero 2022 pozwoli nagrać nośnik VERBATIMf na Lite-On'ie 112 ? Albo uporządkowanie systemu ? PROSZĘ O JASNE ODPOWIEDZI.

Co do kolejnych merytorycznych odpowiedzi, których jednak nie było, skąd masz tą informację "Co do silnika nagrywania =oczywiście że ma znaczenie = odpowiada za 40-50% poprawnego nagrywania" PROSZĘ O ŹRÓDŁO TEJ INFORMACJI LUB WIARYGODNE TESTY.

Faktycznie, trafiłem raz na setki nagranych płyt, iż Ashampoo nie finalizował płyty BD-R. Nie wiem, która to była wersja, ale bardzo dawno temu. Dlatego pytam skąd masz takie informacje, bo to może być dla wszystkich kluczowa wiedza, jak ważna jest aktualizacja oprogramowania, w tym Nero.
Nie wiem czy udajesz czy nie rozumiesz co się do Ciebie piszę = kolega podał log z zapisu = jest tam dokładnie co jest przyczyną problemów z zapisem = problemów bardzo dużo = wszystkie je wypisałem =podałem też możliwe przyczyny i co może jest przyczyną i co może pomóc .

Mogę z Tobą dyskutować o tym co jest napisane w logu w tym wypadku .
Jak nie masz pojęcia co tam jest napisane o czym mam z Tobą dyskutować .
Albo jak nie wiesz jak działa program do nagrywania i jakie funkcje są przez niego realizowane a jakie przez nagrywarkę = ale ułatwię Tobie zrozumienie = odpoczniesz sobie od forum a czas możesz poświecić na dokształcanie i lekturę
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post