Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.04.2022, 04:53   #100
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Grendel007 Podgląd Wiadomości
Dziękuję za fachowe zestawienie różnic.

Mam jednak pewną wątpliwość co do zabezpieczenia antypyłowego.
Na swojej stronie producent podaje, że zarówno EBK jak i S12XLT mają to zabezpieczenie.

Jedyne różnice to: S12XLT ma inny front (klasy premium) oraz PureRead 4 potrzebne do audio a także "RealTime PureRead" (nie ważne dla jakości wypalania).
Innych różnic nie mogę znaleźć.
https://pioneer-blurayodd.eu/product...2ebk/index.php
https://pioneer-blurayodd.eu/product...2xlt/index.php
EBK = ma zabezpieczenie antypyłowe proste =tylko w obudowie wewnątrz po bokach obudowy

XLT= + dodatkowo kurtyny i na zewnątrz obudowy na połączeniach specjalne uszczelnienia + oraz najwięcej opcji dodatkowych Pioneer BD Drive Utility
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post