Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.05.2022, 19:37   #16
dromader40
Banned
 
Data rejestracji: 27.10.2011
Posty: 102
dromader40 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Aż dopytam - czyli ten dysk, na którym pojawiły się błędy raportuje je również kiedy zostanie podłączony bezpośrednio do płyty głównej?
Od początku pracował na kontrolerze i nadal pracuje. Nadal jest 7 błędów więc nie rośnie, z drugim jest tak samo (nadal 758) ale czy tak będzie za miesiąc czy dwa, to tego nie wiem.
Nie miałem czasu na taką obserwację, więc kontroler zwracam. Zakupiłem już drugi egzemplarz u tego samego sprzedawcy i będę obserwował dalej. A dysk mogę podpiąć do płyty i obserwować, tylko pytanie jak długo to robić by wyciągnąć jakiś wniosek?
Pytałem czy podpięcie dysku z bad sektorami ma jakiś wpływ na drugi dysk podpięty do kontrolera?

Jeszcze jedno: Pisałeś, że nie trzeba w przypadku takiego podłączenia dysków korzystać z "bezpiecznego usuwania". Tylko, że ja mam w zasadach usuwania zaznaczone "większa wydajność (domyślnie)" a nie "szybkie usuwanie". Czy nie powinienem tutaj dla tych dysków zaznaczyć szybkiego usuwania? Zasady przy takim podłączeniu są chyba podobne jak z pendrive'em? Tutaj jednak to jest dysk z ruchomymi talerzami, więc to chyba ma większe znaczenie co zaznaczę? Obie opcje mają swoje wady i zalety (jak sama nazwa wskazuje)
dromader40 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online