Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.05.2022, 21:14   #3085
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
KaiQ

ciekawe...

mam 10th i 12th.

na samym początku jak miałem 10th. majstrowałem przy opcjach iGPU zwiększając ilość dedykowanej pamięci. po restarcie komputer działał. ale jak go wyłączyłem nie bootował się ekran czarny i dawał sygnał na diodach błąd RAM. zostawiłem wszystko na ustawieniach domyślnych i tak chodzi dzień w dzień od 3lat.

z 12th też nie kombinowałem mam ustawione iGPU wartości domyślne i od premiery kiedy go mam działa stabilnie jak skała z Win 11

na obu systemach mam po 32GB ram

jedyne to co zmienię to po nowej wersji Win11 zrobię czystą reinstalkę aby podmienić dysk Samsung 980 2TB z radiatorem na taki bez. bo mam temp. 40-45. i nie mogę zastosować radiatora(cegły) z MBO z Z690 Master.

mam zamiar postawić system z VDM i wgrać sterowniki z USB może będe mógł zainstalować Intel RST
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post