Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.05.2022, 13:13   #3096
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Myślę, że to kwestia timingu. Nie śledzę już od lat pasjami rynku komputerowego, ale o ile coś tam mniej więcej dolatywało do moich uszu, to nie tak dawno temu Ryzeny stanowiły porządną konkurencję dla procesorów Intela - i gdybym kupował komputer powiedzmy 2-3 lata temu to bardzo prawdopodobne, że po przeczytaniu recenzji wybór padłby na AMD. A tak po prostu zawsze kiedy akurat brałem się za składanie kompa, akurat górą byli niebiescy, przynajmniej w tej półce cenowej, w której zwykle składam swoje jednostki (bo choć ostatnio kupiłem i3-kę obecnie lepszą od tanich Ryzenów, to jest cała masa zastosowań, do której dziś nie da się znaleźć niczego lepszego od Threadrippera).
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post