Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.06.2022, 15:57   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Kupno pasty termoprzewodzącej do CPU

Muszę kupić 2 rodzaje past termoprzewodzących, pierwszy typ to lepszej jakości do wybranych komputerów, których po pierwsze się często nie rozkręca bo to duuużo zabawy ze względu na konstrukcję, a dwa to ich zastosowanie jest dość istotne więc pasuje by miały lepsze parametry.

Drugi typ to pasta o gorszych parametrach, ale lepszych niż silikonowa. Takiej pasty muszę kupić dużo, najlepiej w większym pojemniczku by starczało na jakieś 20 komputerów/pojemnik. Oczywiście gorsza jakość z tego względu że tutaj patrzymy na cenę ale 2 częściej zaglądam do takich jednostek przez co częściej mogę wymienić na świeżą o lepszych parametrach łączenia i przewodzenia temperatury.

O ile z zakupem lepszej jakości pasty w tubce nie ma problemu, bo takich ofert od groma to moje pytanie bardziej się skupia na wybór shitpasty która będzie stosowana na potęgę. Owszem zawsze lepiej dać coś lepszego, ale tutaj nie jest to numerem jeden w wymaganiach. Dla mnie jest istotniejsze by raczej nie była to jakaś totalnie noname silicone
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online