Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.06.2022, 16:39   #18597
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,279
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Różne myśli mogą chodzić kierowcom po głowach z takim transportem. Ja na ten przykład nie chciałbym wieźć takiego ładunku
Swoją drogą ciekawe, ilu kszynek się nie doliczą
Znajoma kierowniczka gorzelni opowiadała mi, że w latach 90-tych odjechał z jednego z takich zakładów kierowca z pełną cysterną (dwadzieścia kilka tysięcy litrów) spirytusu. Wiadomo, wlewanie w obecności urzędników celnych, akcyza - jak to z takim towarem. Po czym o gościu wraz z autem i ładunkiem ślad zaginął. Okazało się, że gość przyjął się na lewych papierach (jak ten ochroniarz od przewożenia pieniędzy, też jakoś w tamtych latach), popracował tyle żeby go samego w trasę wypuścili i tyle go widzieli

Dziś ponoć to jeden z lepiej chronionych towarów, gdyby zanikł sygnał GPS z takiej ciężarówki zaraz by przetrząsnęli pół powiatu, w którym to się stało

Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Ja nie jestem wstanie tego ogarnąć. Na zlocie (który musi być, ale czy będzie?) należy wszystko wyjaśnić!

Będzie, co ma nie być! Ja zresztą ciągle czekam, kiedy mnie Grzeniu na parapetówę zaprosi, coś się ociąga
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post