Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.06.2022, 23:15   #789
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez SEBAW Podgląd Wiadomości
Koniec "Świata według Kiepskich" - takie info krąży w sieci. Wielkim fanem nie byłem, ale często oglądałem.
ja tam po 3 sezonie przestałem oglądać... nawet sporadycznie.
Z racji poprzednich firm i zajęć, gdzie w dużej mierze wspierałem działy marketingowe, po części też wiele się dokształcałem w materii przekazu i to mnie też zdrowo zraziło choćby do kiepskich. Owszem, dla jednych to wciąż jakaś rozrywka, dla innych nostalgia. Dla mnie jest to jednak krzywe zwierciadło tego, jak nas jako społeczeństwo widzą.
Z jednej strony niby niewinne i niskolotne żarty, ale z drugiej strony tak jak na weselu grają muzykę która ma pogodzić i przypaść ogółowi, podobnie z tym co ma największą oglądalność tak i tutaj wystawiają nam rachunek "tym jesteś, co jesz"...

Kolego, oczywiście bez urazy. Jak powiedziałem, najbardziej bawiły mnie pierwsze sezony, później to przestało już być śmieszne czy zaskakujące.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post