Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.06.2022, 22:40   #3983
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie jutro ma walić co najwyżej gorącem 35 stopni i tak jak dziś cały dzień było chociaż trochę podmuchów, tak jutro jest na to szansa najwcześniej późnym wieczorem...

Przed chwilą , teraz może jeszcze jedna ?

Od dwóch tygodni próbuję przypomnieć sobie trylogię Matrixa i obejrzeć (z sentymentu, czytałem że jest słaba) czwartą część, na razie jestem w połowie jedynki Teraz spróbuję nie zasnąć i dooglądać, będzie łatwo w tym upale
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post