Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2022, 16:11   #4073
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,337
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zdenerwowałem się moimi przewodowymi klawiaturą i myszką i zamieniłem z tanim bezprzewodowym zestawem z drugiego komputera, który od czasu pandemii jest bardzo mało używany.

Okazało się, że precyzja myszy jest nieakceptowalna. Klawiatura spoko, wygodniejsza niż poprzednia.

Pojechałem do ME, kupiłem drugą mysz. Chciałem kupić laserową bezprzewodówkę za 179, ale z duszą na ramieniu zdecydowałem się na model optyczny za 119. Ha, działa... Może w CS'a bym nie potrzaskał (żeby było jasne - akurat w CS'a nie grałem nigdy nawet minuty), ale do zwykłej pracy - bez uwag

No to 0,0
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post