Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.07.2022, 23:40   #1042
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ludzie dadzą radę, nieraz tak bywało w przeszłości.
Jak? A np., z relacji kierowcy obsługującego śmietniska na Śląsku - rozwozi segregowane śmieci do punktów ich utylizacji (a jest ich trochę więcej niż nam każą segregować). Otóż od paru miesięcy nie uświadczysz żadnych tzw 'gabarytów', tzn normalnie w większości były to wywalane meble, tapczany itp. Podobnie inne potencjalnie palne i kaloryczne śmieci. Wiadomo oczywiście jaką przejdą drogę utylizacji. Słuchanie telewizora i premiera w nim utwierdza ludzi w słuszności poczynań. Cuda panie, cuda.

Ludzie - niektórzy również przymuszeni do wymiany kopciucha na gazowy, wymienili a stare schowali do przysłowiowej szopy (na czarną godzinę). Najczęściej nawet zostawili sobie możliwość szybkiego ponownego montażu. Wstawią z powrotem i spalą co będzie w zasięgu. I jak znam życie, nikt nic im nie zrobi.

PS O PV myślałem, ale u mnie to się nie opłacało. Ja zużywam najwięcej zimą i w nocy. Ceny w nowym roku mogą zmienić te wyliczenia, ale póki co nikt ich nie zna. Pożywiom uwidim.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post