Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.09.2022, 16:45   #4504
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Tu jakby się zaciąłem
ale sączę , więc może mię siem rozjaśni
Lekko przejaskrawiam, aby jaśniej wyrazić moją myśl

Generalnie zawsze byłem zwolennikiem palenia drewnem, ale nie "z doskoku", bo to tak jakby ktoś całe życie jeździł osobówką, a przy chwilowo drogim paliwie powiedział: "wypożyczam motor na pół roku żeby było taniej". Jujek jest najlepszym przykładem co do palenia drewnem - palił nim wcześniej, ma doświadczenie i właśnie teraz, przy kryzysie energetycznym (ok, nieco inne warunki ale problem drożenia paliw używanych w ciepłownictwie porównywalny) stwierdził, że ono się mu nie opłaci.

W tym roku nie będzie taniego sposobu ogrzania mieszkań. Niestety jedynym sposobem realnego zmniejszenia wydatków jest zmniejszenie zużycia ciepła. Wszyscy to widzą, więc wciąż trzymają się na wysokim poziomie ceny styropianu czy wełny, jeszcze bardziej drożą się firmy wykonujące izolacje elewacji/poddaszy itp, a tylko czekać jak w górę bardziej niż ogólna inflacja pójdą takie produkty, jak ciepłe kurtki i wełniane gacie
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post