Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.11.2022, 00:43   #913
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
O wreszcie coś dla starych koneserów
Dla młodych abstrakcja
Chciałbym, żeby to była nieprawda

Kiedyś podczas jakiegoś tam spotkania towarzyskiego rozmawiałem z młodą dziewczyną, która była studentką organistyki, czyli jakby nie patrzeć kierunku raczej mającego cośkolwiek wspólnego z muzyką. No i jakoś tak zupełnie niespodziewanie rozmowa na tematy muzyczne zeszła. Okazało się, że nie zna takich może odrobinę mniej znanych zespołów jak Dream Theatre, no to spróbowałem bliżej, w kierunku takich oczywistości jak Pearl Jam, Genesis, czy wreszcie właśnie Mettalica... Spróbowałem z innej mańki, skoro kierunek muzyczny, to zahaczyłem o standardy jazzowe (ale te naprawdę sztampowe). Można powiedzieć, że doznałem, żeby nie powiedzieć ciężkiego szoku, to przynajmniej sporego zaskoczenia

Wiem, jestem stary marudny zgred, ale jakoś ci młodzi nie za bardzo interesują się światem, który roztacza się wokoło

Żeby nie przychodzić do tego tematu z pustymi rękami, bardzo fajne wykonanie Blue Bayou Lindy Ronstadt.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post