Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.11.2022, 22:47   #5
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
...
Czy te aplikacje dzialaja ze starymi androidami wszystkie wlacznie nawet z tak starym androidem jak 4.4...




Co do systemu zamknietego typu dedykowanego pod tv: przewaznie aktualizacje koncza sie 2-3 lata po zakupie i platforma przestaje byc wspierana przez producenta tym uniemozliwajac nam aktualizacje aplikacji ktora jest nie wspierana i mamy koniec ogladania
akapit pierwszy... nie zgadzam się że działa wszędzie. Wałkowałem temat przystawek z androidem jak robiłem emulator konsol. Ludzie się pozbywali już wersji 6 2 lata temu bo im youtube nie szło i albo szedł Netflix a HBO nie albo odwrotnie (przykład w skrócie myślowym bo nie pamiętam na które dokładnie się skarżyli platformy... sączę grzańca )
Ja nie powiedziałem zresztą że android jest zły... powiedziałem że to rozwiązanie jest już nastawione na problemy po kilku latach, a odnoszę wrażenie graniczące z pewnością że zarówno cykl wsparcia dla oprogramowania w ostatnich latach mocno się skrócił i o ile nie jest to mówione jasno że koniec, to odcinanie kolejnych gałęzi robi swoje bo przestaje działać to co wcześniej działało.
Jak dla mnie cykl wsparcia dla oprogramowania TV 5 - 6 lat to minimum, a nikt nam tego nie zagwarantuje.

Wymiana przystawki z Androidem to mniejszy koszt niż wywalanie TV
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post