Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.11.2022, 21:28   #2
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Hmm. Nie mam takiego dysku w konsoli ale to pytanie musisz zadać sam sobie tak właściwie. Gdyby konsola była projektowana z SSD to nie było by sensu męczyć jej wkładając jej HDD. Jeśli jednak domyślnie PS3 wydawano z talerzówką, to zyskasz tylko na szybkości ładowania. Musisz sobie jednak odpowiedzieć na pytanie czy chcesz ponosić taki koszt bo... faktycznie zauważasz jakieś opóźnienia. (Prawda że dyski talerzowe nie są sobie równe w prędkościach).

Teraz doczytałem że chodzi o dysk SSHD czyli hybrydę... wszystko zależy od ceny którą chcesz ponieść i tego jak niezawodne są to dyski. Jeśli grał bym przynajmniej godzinę na tydzień to pewnie bym wymienił nawet na SSD, a że nie mam czasu i konsola na mnie czeka... to i ja czekam aż to SSD będzie śmiesznie tanie, by nie żałować leżaka.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post